Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

БЛУЗА
CALVIN KLEIN

БЛУЗА

Шифра на артикл: J30J321705-A03
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Памук

Trenutno nema komentara