Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 37097757-27
Šifra proizvođača: 37097757
1.490 МКД
890 МКД
801 МКД
Заштеда: 689 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 96% Вискоза 04% Еластин

Trenutno nema komentara
1.490 МКД
890 МКД
801 МКД
Заштеда: 689 МКД
Извести ме за попуст
2
1