Барај
%
×
Elevate your style with Mango
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
BOSS

БЛУЗА

Шифра на артикл: 50477043-334

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона Online Only FW
Состав 80% ПАМУК 15% ПОЛИЕСТЕР 5% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67020651-05
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0096515-51
1.435 МКД
Заштеда -52%
1.794 МКД
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL