Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
SPRINGFIELD

БЛУЗА

Шифра на артикл: 1083655-07
1.790 МКД
1.393 МКД
1.393 МКД
Заштеда: 397 МКД
Извести ме за попуст

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ОКЕР
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 60% ПАМУК 40% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 1083659-08
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27013257-15
490 МКД
Заштеда -17%
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL