Барај
%
×
KIDS COLLECTION
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
CALVIN KLEIN JEANS

БЕРМУДИ

Шифра на артикл: CKJ30J325475-LFU
0 МКД
5.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЕРМУДИ
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 61% ПАМУК 39% ЛЕН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ CKJ30J325132-RAE
5.290 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 77040564-08
2.490 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ GM4GD17 WFBXA F13E
5.990 МКД
Големина
33
30
31
32
34
36
38
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 0437084-34
2.290 МКД
Големина
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 0017543-97
2.290 МКД
Големина
30
32
34
36
38
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 7137001-97
2.290 МКД
Големина
30
32
34
36
38
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 7137001-52
2.290 МКД
Големина
30
32
34
36
38
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 0437075-36
2.790 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 67046725-08
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 7137002-51
2.290 МКД
Големина
30
32
34
36
38
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 67065983-07
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ THDM0DM18978-ACG
3.890 МКД
Големина
M
L
XL
0 МКД
5.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1