Барај
%
×
Okaidi new collection
КАФЕНА
КАФЕНА
КАФЕНА
КАФЕНА
КАФЕНА
КАФЕНА
КАФЕНА
КАФЕНА
КАФЕНА
КАФЕНА
SPRINGFIELD

КАФЕНА

Шифра на артикл: 0437072-34
2.290 МКД
2.290 МКД
1.832 МКД
Заштеда: 458 МКД
Провери достапност
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 98% ПАМУК 2% ЕЛАСТИН