Барај
%
×
Forever denim with replay
БЕЛЕЖНИК
БЕЛЕЖНИК
БЕЛЕЖНИК
БЕЛЕЖНИК
БЕЛЕЖНИК
БЕЛЕЖНИК
БЕЛЕЖНИК
БЕЛЕЖНИК
БЕЛЕЖНИК
БЕЛЕЖНИК
PARFOIS

БЕЛЕЖНИК

Шифра на артикл: 212809_LM

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЕЛЕЖНИК
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 50% ПОЛИЕСТЕР 50% ПОЛИУРЕТАН