Барај
%
×
KIDS COLLECTION
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
АПОСТОЛКИ
HUGO

АПОСТОЛКИ

Шифра на артикл: HB50517297 961
0 МКД
3.290 МКД
2.632 МКД
Заштеда: 658 МКД
Извести ме за попуст

Попустот не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 39/40
  39/40
 • 41/42
  41/42
 • 43/44
  43/44
 • 45/46
  45/46
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АПОСТОЛКИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН

0 МКД
3.290 МКД
2.632 МКД
Заштеда: 658 МКД
Извести ме за попуст
2
1