Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 202085_BK
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 20%Цинк, 80%Стакло

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 204564_GD
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 204810_GD
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 205259_HM
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 204522_GD
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 204522_SV
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 203768_SV
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 204730_SV
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 204730_GD
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 200726_BM
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 204808_GD
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 174996_BG
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 203829_GD
590 МКД