Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 199049_TL
790 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 20%Полиестер, 80%Нерѓосувачки челик

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 202613_HM
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 202601_OR
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 202600_OL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 202077_BK
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 202068_HM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 202603_CL
790 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 201860_GD
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 200829_HM
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 201480_BK
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 202374_WT
490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 196797_GD
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 202599_BN
990 МКД