Барај
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
MANGO

АЛКА

Шифра на артикл: 37010208-PL
Šifra proizvođača: 37010208
890 МКД
890 МКД
623 МКД
Заштеда: 267 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 95% Цинк 05% Месинг

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 37084003-OR
623 МКД
Заштеда -30%
890 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 37044004-PL
623 МКД
Заштеда -30%
890 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 37044004-OR
623 МКД
Заштеда -30%
890 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 37035832-OR
623 МКД
Заштеда -30%
890 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 37040205-OR
623 МКД
Заштеда -30%
890 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 37050293-OR
623 МКД
Заштеда -30%
890 МКД