Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 195950_GD
590 МКД
413 МКД
413 МКД
Заштеда: 177 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 20%Железо, 30%Термоластичен полиуретан, 50%Цинк

Trenutno nema komentara
590 МКД
413 МКД
413 МКД
Заштеда: 177 МКД
Извести ме за попуст
2
1