Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
MANGO

АЛКА

Шифра на артикл: 37050293-OR
Šifra proizvođača: 37050293
890 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 90% Школка 10% Железо

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 47010413-OR
890 МКД