Барај
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 187609_BL
Провери достапност
  • U
    *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Состав 10%Термопластичен Полиуретан, 20%Стакло, 30%Керамика, 40%Акрил

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 191130_HM
1.490 МКД