Барај
%
×
Okaidi new collection
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
SPRINGFIELD

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: 3497553-58
1.290 МКД
1.290 МКД
1.032 МКД
Заштеда: 258 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 5 ДО 6 ГОДИНИ
  5 ДО 6 ГОДИНИ
 • 7 ДО 8 ГОДИНИ
  7 ДО 8 ГОДИНИ
 • 9 ДО 10 ГОДИНИ
  9 ДО 10 ГОДИНИ
 • 11 ДО 12 ГОДИНИ
  11 ДО 12 ГОДИНИ
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд SPRINGFIELD
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 95% ПОЛИЕСТЕР 5% ЕЛАСТИН

1.290 МКД
1.290 МКД
1.032 МКД
Заштеда: 258 МКД
Извести ме за попуст
2
1