Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
DAN JOHN

ВРАТОВРСКА

Шифра на артикл: DJ000724
Isbn: E22T05-3131-EASBIANCO
790 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Последно парче
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ВРАТОВРСКИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона Online Only SS
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР