Барај
%
×
Forever denim with replay
ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
BOSS

ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ

Шифра на артикл: 50504895-036
17.990 МКД
17.990 МКД
14.392 МКД
Заштеда: 3.598 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 70% ПАМУК 24% ПОЛИЕСТЕР 6% ЕЛАСТИН

17.990 МКД
17.990 МКД
14.392 МКД
Заштеда: 3.598 МКД
Извести ме за попуст
2
1