Барај
СЕТ ЗА ОДДРЖУВАЊЕ НА ЧЕВЛИ
СЕТ ЗА ОДДРЖУВАЊЕ НА ЧЕВЛИ
СЕТ ЗА ОДДРЖУВАЊЕ НА ЧЕВЛИ
СЕТ ЗА ОДДРЖУВАЊЕ НА ЧЕВЛИ
TIMBERLAND

СЕТ ЗА ОДДРЖУВАЊЕ НА ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: A1HDZ-000
2.490 МКД
2.490 МКД
1.743 МКД
Заштеда: 747 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија СЕТ ЗА ОДДРЖУВАЊЕ НА ЧЕВЛИ
Бренд TIMBERLAND
Пол МАШКИ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 97.95% Омекнувач, 2% Згустувач, 02% Силикон, 03% Разредувач

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.253 МКД
Заштеда -30%
1.790 МКД