Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
TIMBERLAND

САНДАЛИ

Шифра на артикл: TA63PR
0 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  5.5
 • 37
  6
 • 37.5
  6.5
 • 38
  7
 • 38.5
  7.5
 • 39
  8
 • 39.5
  8.5
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд TIMBERLAND
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ DG24SSSP02-3136
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67050282-70
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
0 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1