Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ШАЛ
DAN JOHN

ШАЛ

Шифра на артикл: DJ000760
Isbn: E22X01-3616-EASGRIGIO SCURO
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ШАЛ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона Online Only SS
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР