Барај
%
×
Okaidi new collection
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
PARFOIS

РАНЕЦ

Шифра на артикл: 217983_JN
1.990 МКД
1.990 МКД
1.592 МКД
Заштеда: 398 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • ГОЛЕМА
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 2% ПОЛИУРЕТАН 98% ПОЛИЕСТЕР / НАДВОРЕШНОСТ 1: 10% ЖЕЛЕЗО 90% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 20% ПОЛИУРЕТАН 80% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РАНЦИ SDW9110377A-2HV
3.432 МКД
Заштеда -20%
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 217982_BL
1.272 МКД
Заштеда -20%
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 215164_BL
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ SDW9110371A-GWQ
3.432 МКД
Заштеда -20%
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 217366_AQ
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 216356_BL
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 216347_BL
1.512 МКД
Заштеда -20%
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 214674_BL
1.512 МКД
Заштеда -20%
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 214811_BL
1.512 МКД
Заштеда -20%
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 214758_BL
2.490 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
1.592 МКД
Заштеда: 398 МКД
Извести ме за попуст
2
1