Барај
%
×
Okaidi new collection
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
DESIGUAL

РАНЕЦ

Шифра на артикл: DG24SAKP27-9019
0 МКД
6.090 МКД
4.872 МКД
Заштеда: 1.218 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
РАНЦИ SDW9110342A-2HQ
4.472 МКД
Заштеда -20%
5.590 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 214607_KK
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 214244_KK
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
0 МКД
6.090 МКД
4.872 МКД
Заштеда: 1.218 МКД
Извести ме за попуст
2
1