Барај
%
×
Okaidi new collection
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
DESIGUAL

РАНЕЦ

Шифра на артикл: DG24SAKP03-7009
0 МКД
4.290 МКД
3.432 МКД
Заштеда: 858 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 219684_OR
2.152 МКД
Заштеда -20%
2.690 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 219600_CL
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 218267_CL
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
0 МКД
4.290 МКД
3.432 МКД
Заштеда: 858 МКД
Извести ме за попуст
2
1