Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
PARFOIS

РАНЕЦ

Шифра на артикл: 217459_MT
2.690 МКД
2.690 МКД
2.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 10% ПОЛИЕТИЛЕН ТЕРЕФТАЛАТ 90% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РАНЦИ DG24SAKP22-4014
5.590 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 217555_GN
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ RFW3587 {A0420A}414
7.390 МКД
Sačuvano u omiljne
РАНЦИ 216355_GN
2.290 МКД
2.690 МКД
2.690 МКД
2.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1