Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
РАКАВИЦИ
PARFOIS

РАКАВИЦИ

Шифра на артикл: 203695_BN
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАКАВИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Постава: 100%Полиестер / Лице: 100%Sheepskin

Trenutno nema komentara