Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

РАКАВИЦИ
GUESS

РАКАВИЦИ

Шифра на артикл: GSS014271
Isbn: AM9041WOL02-GRY
2.190 МКД
2.190 МКД
2.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАКАВИЦИ
Бренд GUESS
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 70% Акрил 30% Волна

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РАКАВИЦИ 0664493-46
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАКАВИЦИ 0664493-10
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РАКАВИЦИ RPL010137
3.190 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
РАКАВИЦИ DJ000977
1.589 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
S
L
Sačuvano u omiljne
РАКАВИЦИ DJ000976
1.589 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
S
L
Sačuvano u omiljne
РАКАВИЦИ DJ000975
1.589 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
S
L
Sačuvano u omiljne
РАКАВИЦИ DJ000974
1.589 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
S
L
Sačuvano u omiljne
РАКАВИЦИ DJ000968
1.589 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
S
L