Барај
%
×
Forever denim with replay
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
PARFOIS

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 217316_SV
390 МКД
390 МКД
390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ЦИНК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 206910_SV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 209299_SV
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 201199_SV
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 219159_SV
590 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 219111_SV
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 219110_SV
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 219156_SV
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 215501_SV
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 217379_SV
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 215544_SV
490 МКД
Големина
S
M
L
390 МКД
390 МКД
390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1