Барај
%
×
Forever denim with replay
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
PARFOIS

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 216933_HM
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Последно парче
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 20% ГЛАЗУРА 80% ЗАМАК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 218576_HM
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 1328502PM
690 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 219308_BM
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 215509_HM
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 187623_BM
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 1699943BM
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 219027_HM
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 218792_PM
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 215586_HM
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 173819_MM
590 МКД
Големина
S
M
L
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1