Барај
%
×
Forever denim with replay
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
PARFOIS

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 214118_BM

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 30% ЦИРКОНИУМ 70% МЕСИНГ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 218576_HM
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 1328502PM
690 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 219308_BM
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 215509_HM
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 187623_BM
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 1699943BM
390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 219027_HM
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 218792_PM
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 215586_HM
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 173819_MM
590 МКД
Големина
S
M
L