Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
PARFOIS

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 204174_BU
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БОРДО
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 30%Стакло, 70%Цинк

Trenutno nema komentara