Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
PARFOIS

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 176503_BK
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only FW
Состав ЛИЦЕ: 20%ЕНАМЕЛ, 20%ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН, 60%ЦИНК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 213153_BK
221 МКД
Заштеда -55%
245 МКД
490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПРСТЕН 191461_BK
490 МКД
Големина
S
M
L