Барај
%
×
PERFECT EVERYDAY OUTFIT WITH REPLAY
ПРИВРЗОК
ПРИВРЗОК
ПРИВРЗОК
ПРИВРЗОК
PARFOIS

ПРИВРЗОК

Шифра на артикл: 219047_BM
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРИВРЗОК
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ЖЕЛЕЗО / 10% ГЛАЗУРА 10% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН 30% ЖЕЛЕЗО 50% ЦИНК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 221575_BM
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 221555_WT
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 221455_OR
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 221526_BM
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 221562_BM
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 221535_AQ
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 221524_IV
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 204971_OR
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 204972_BU
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 219053_BM
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 219051_GD
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 216299_PE
990 МКД
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1