Барај
%
×
Forever denim with replay
ПРИВРЗОК
ПРИВРЗОК
ПРИВРЗОК
ПРИВРЗОК
PARFOIS

ПРИВРЗОК

Шифра на артикл: 182252_RD

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРИВРЗОК
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% АКРИЛ / ЛИЦЕ: 10% АКРИЛ 10% ЦИНК 40% МЕСИНГ 40% КРИСТАЛНО СТАКЛО

Слични производи