Барај
%
×
Forever denim with replay
ПРИВРЗОК
GUESS

ПРИВРЗОК

Шифра на артикл: GRW1599 P4101 BLA
Isbn: RW1599P4101-BLA
0 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРИВРЗОК
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% МЕТАЛ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК GRW1590 P4101 LSI
2.790 МКД
0 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1