Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ПРИВЕЗОК
ПРИВЕЗОК
ПРИВЕЗОК
ПРИВЕЗОК
GUESS

ПРИВЕЗОК

Шифра на артикл: GSS013862
Isbn: RW1525P2401-BLA
2.790 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРИВЕЗОЦИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022

Trenutno nema komentara