Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ПРИВЕЗОК ЗА КЛУЧЕВИ
ПРИВЕЗОК ЗА КЛУЧЕВИ
ПРИВЕЗОК ЗА КЛУЧЕВИ
ПРИВЕЗОК ЗА КЛУЧЕВИ
PARFOIS

ПРИВЕЗОК ЗА КЛУЧЕВИ

Шифра на артикл: 160035_HM
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРИВЕЗОК ЗА КЛУЧЕВИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Цинк / Состав: 10%Цинк, 30%Железо, 60%Термопластичен полиутретан

Trenutno nema komentara