Барај
%
×
Okaidi new collection
ПОЛО МАИЦА
TOMMY JEANS

ПОЛО МАИЦА

Шифра на артикл: THDW0DW17220-XNL
0 МКД
4.590 МКД
4.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПОЛО МАИЦИ
Бренд TOMMY JEANS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 89% ПАМУК 11% ЕЛАСТИН


0 МКД
4.590 МКД
4.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1