Барај
%
×
Forever denim with replay
ПОЛО МАИЦА
BOSS

ПОЛО МАИЦА

Шифра на артикл: 50506201-100
7.990 МКД
7.990 МКД
7.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПОЛО МАИЦИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 56% ПАМУК 39% РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕСТЕР 5% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ TA2DJE 100
4.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
2.790 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 4407016-99
1.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 4407012-99
1.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 4407011-99
1.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
2.790 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ SDM1110323A-01C
3.690 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ SS179001-0006
3.690 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
1.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 67075984-01
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
7.990 МКД
7.990 МКД
7.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1