Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
DAN JOHN

ПОЛО МАИЦА

Шифра на артикл: DJ000815
Isbn: E22S30-1220-ARTROSA
1.890 МКД
1.119 МКД
1.119 МКД
Заштеда: 771 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПОЛО МАИЦИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Trenutno nema komentara
1.890 МКД
1.119 МКД
1.119 МКД
Заштеда: 771 МКД
Извести ме за попуст
2
1