Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ПОЛО БЛУЗА
ПОЛО БЛУЗА
ПОЛО БЛУЗА
ПОЛО БЛУЗА
ПОЛО БЛУЗА
ПОЛО БЛУЗА
DIESEL

ПОЛО БЛУЗА

Шифра на артикл: DSA063170AIJR-9XX
0 МКД
8.090 МКД
6.472 МКД
Заштеда: 1.618 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПОЛО БЛУЗА
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК

0 МКД
8.090 МКД
6.472 МКД
Заштеда: 1.618 МКД
Извести ме за попуст
2
1