Барај
%
×
Geox - step out in style
ПОЛО БЛУЗА
ПОЛО БЛУЗА
ПОЛО БЛУЗА
ПОЛО БЛУЗА
ПОЛО БЛУЗА
ПОЛО БЛУЗА
ПОЛО БЛУЗА
ПОЛО БЛУЗА
SPRINGFIELD

ПОЛО БЛУЗА

Шифра на артикл: 8836516-46

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПОЛО БЛУЗА
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 90% ПАМУК 10% ПОЛИЕСТЕР