Барај
%
×
Okaidi new collection
ПЕШКИР
ПЕШКИР
ПЕШКИР
ПЕШКИР
ПЕШКИР
ПЕШКИР
ПЕШКИР
ПЕШКИР
WOMEN'SECRET

ПЕШКИР

Шифра на артикл: 4387699-60
2.490 МКД
2.490 МКД
1.992 МКД
Заштеда: 498 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • 1
    1
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПЕШКИРИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК

*Величините се прикажани по шпански стандарди

2.490 МКД
2.490 МКД
1.992 МКД
Заштеда: 498 МКД
Извести ме за попуст
2
1