Барај
%
×
Okaidi new collection
ПЕШКИР
ПЕШКИР
ПЕШКИР
ПЕШКИР
CALVIN KLEIN JEANS

ПЕШКИР

Шифра на артикл: CKKU0KU00117-BEH
0 МКД
5.490 МКД
5.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПЕШКИРИ
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПЕШКИРИ CKKU0KU00122-XM9
5.090 МКД
0 МКД
5.490 МКД
5.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1