Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
CALVIN KLEIN JEANS

М.ПАТИКИ

Шифра на артикл: CKYM0YM00417-0LF
Провери достапност
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона Online Only FW
Состав 45%КОЖА 55%ПОЛИЕСТЕР