Барај
%
×
Forever denim with replay
ПАРИЧНИК И РЕМЕН
GUESS

ПАРИЧНИК И РЕМЕН

Шифра на артикл: GGIF233 LEA35 BLA
Isbn: GIF233LEA35-BLA

Производите се достапни само онлајн

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИК И РЕМЕН
Бренд GUESS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100%КОЖА