Барај
%
×
Okaidi new collection
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
DESIGUAL

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: DG24SAYP23-9019
0 МКД
2.990 МКД
2.392 МКД
Заштеда: 598 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 221759_BM
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 221758_BM
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 221589_BM
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 221065_BM
1.112 МКД
Заштеда -20%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218007_BM
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218010_BM
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218005_BM
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218928_PK
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218133_BM
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218128_BM
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217966_BM
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217959_PM
1.112 МКД
Заштеда -20%
1.390 МКД
0 МКД
2.990 МКД
2.392 МКД
Заштеда: 598 МКД
Извести ме за попуст
2
1