Барај
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 217927_DM
790 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    XS
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 40% ПОЛИУРЕТАН 60% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 221589_BM
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 221065_BM
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218007_BM
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218010_BM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218005_BM
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218928_PK
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218837_BM
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218842_BM
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218838_BM
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218133_BM
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218128_BM
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217959_PM
1.390 МКД
790 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1