Барај
%
×
Forever denim with replay
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 215860_LL

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР / НАДВОРЕШНОСТ 1: 100% ПОЛИУРЕТАН / ВНАТРЕШНОСТ 1: 100% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 5% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН 95% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217900_LL
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217899_LL
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216577_LL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216582_LL
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216594_PU
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217005_PU
790 МКД