Барај
%
×
Okaidi new collection
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
DAN JOHN

ПАЛТО

Шифра на артикл: DJ001717
Isbn: XUNG54-3029-SHXCIPOLLA
9.590 МКД
9.590 МКД
9.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 25% ПАМУК 50% ПОЛИЕСТЕР 25% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ001811
8.590 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
9.590 МКД
9.590 МКД
9.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1