Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ARISTOTELI BITSIANI

ОДЕЛО (ПАЛТО)

Шифра на артикл: 6211048-031
11.990 МКД
11.990 МКД
11.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 58
  58
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО (ПАЛТО)
Бренд ARISTOTELI BITSIANI
Пол МАШКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 70%ТРЕВИРА 30%РАЈОН

ДОПОЛНИ ГО ИЗГЛЕДОТ

Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ DJ000310
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
990 МКД
Големина
130
105
110
115
120
125

Слични производи

Sačuvano u omiljne
8.590 МКД
Големина
46
48
50
52
54